side-view-of-woman-relaxing-on-sofa-while-looking-at-laptop

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE LUB W DWUOSOBOWYCH GRUPACH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE LUB W DWUOSOBOWYCH GRUPACH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

DZIECI

Zajęcia indywidualne lub w dwuosobowych grupach dla dzieci

Wykorzystanie najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych oraz gier i zadań multimedialnych wzbudzi zainteresowanie językiem obcym oraz rozwinie kreatywność Twojego dziecka!
Zajęcia skoncentrowane na rozwoju umiejętności komunikacyjnych gwarantują sukcesy w szkole oraz przyniosą satysfakcję zarówno dzieciom jak i rodzicom!
Zajęcia z wykwalifikowanym lektorem będą pierwszym etapem edukacyjnej przygody Twojego dziecka, którą z pewnością będzie kontynuować w przyszłości.

MŁODZIEŻ

Zajęcia indywidualne lub w dwuosobowych grupach dla młodzieży.

Wykorzystanie najnowszych materiałów dydaktycznych oraz materiałów multimedialnych rozwinie umiejętności językowe oraz Twoją wyobraźnię!
Zajęcia skoncentrowane na rozwoju umiejętności komunikacyjnych gwarantują sukcesy szkolne i pozaszkolne.
Zajęcia z wykwalifikowanym lektorem będą kontynuacją edukacyjnej przygody i wsparciem w Twoich dążeniach do płynnego komunikowania się w języku obcym.

DOROŚLI

Zajęcia indywidualne lub w dwuosobowych grupach dla dorosłych

Wykorzystanie najnowocześniejszych materiałów z zakresu języka ogólnego zagwarantuje rozwój
Twoich pasji oraz swobodę komunikacji w języku obcym.
Zastosowanie profesjonalnych materiałów z zakresu języka specjalistycznego zapewni przygotowanie do podjęcia współpracy z zagranicznymi partnerami biznesowymi oraz do podjęcia pracy zagranicą.
Zajęcia z wykwalifikowanym lektorem to gwarancja osiągnięcia założonego celu – zarówno w sferze rozwoju osobistego jak i zawodowego.

Studio oferuje zajęcia indywidualne lub w grupach dwuosobowych mając na uwadze specyfikę Twoich oczekiwań.

Indywidualny program zajęć dla dzieci i młodzieży gwarantuje skuteczny rozwój sprawności językowych opartych na zainteresowaniach i potrzebach ucznia.

Indywidualny program zajęć dla dorosłych zapewni z kolei rozwój umiejętności językowych skoncentrowany na Twojej karierze lub przygotowaniu do podjęcia pracy zagranicą.

Przedstaw swoje oczekiwania a studio.amarillo przedstawi Ci ofertę zajęć skierowaną na osiągniecie założonego przez Ciebie celu!
Przewiń do góry